Bieszczadzkie Dni Neurologiczne

map-marker Transmisja online z Rzeszowa

calendar3 4 - 5 listopada 2021 (czwartek - piątek)

 

Rejestracja

Wydarzenie przeznaczone jest dla osób upoważnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi. Podczas rejestracji prosimy o podanie numeru prawa wykonywania zawodu lekarza (PWZ) lub uzasadnienie uprawnienia.

 

Konferencja będzie realizowana w formie transmisji online na platformę streamingową, z dostępem tylko dla zarejestrowanych uczestników.

Aby uzyskać dostęp i wziąć udział w konferencji niezbędne jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia online. Udział jest bezpłatny, jednak sugerujemy rejestrację z wyprzedzeniem, bowiem procedura weryfikacji i przesłania kodu dostępu zajmuje pewien czas.

Kilka dni przed konferencją zarejestrowany Uczestnik otrzyma pocztą elektroniczną indywidualny kod logowania, który będzie umożliwiał:

  • dostęp do transmisji online z wykładów naukowych, sesji i wykładów sponsorowanych, spotów reklamowych i materiałów informacyjnych sponsorów
  • zadawanie pytań wykładowcom na czacie (moderatorzy wybiorą najbardziej interesujące i poproszą wykładowców o odpowiedź)
  • dostęp do filmów z wygłoszonymi wykładami przez minimum miesiąc po zakończeniu zjazdu.

Kod dostępu zostanie wysłany mailem na adres Państwa poczty elektronicznej, podany podczas rejestracji. Kod dostępu umożliwia jednoczesne zalogowanie tylko na jednym urządzeniu. Użycie go na innym urządzeniu jest możliwe, ale powoduje automatyczne wylogowanie z poprzedniego.

System informatyczny umożliwia zweryfikowanie czasu użycia kodu dostępu w czasie konferencji (zalogowania). Osoby uczestniczące w konferencji otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział. Organizatorzy podejmą starania o uzyskanie punktów edukacyjnych dla uczestników.

 

Biuro Organizacyjne